Luksus według dr Ireny Eris

Wszystko zaczęło się od małego zakładu zatrudniającego jednego pracownika i produkującego tylko jeden krem. Dziś, po ponad 30 latach Dr Irena Szołomicka-Orfinger (Irena Eris) jest właścicielką dobrze wszystkim znanego koncernu kosmetycznego, którego wysokiej jakości produkty sprzedawane są zarówno w Polsce jak i za granicą.

weekend.gazeta.pl

weekend.gazeta.pl

W wywiadach dla prasy jedna z dwudziestu najbardziej wpływowych kobiet w dziejach Polski podkreśla, że początek przygody z biznesem wcale nie był łatwy. Wszystko za sprawą ówczesnego ustroju gospodarczego, który nie sprzyjał prywatnym przedsiębiorstwom. Będąc jednak wysoce zmotywowaną i pewną swojego powołania kobietą, Irena Eris nie poddała się i z pomocą męża przekonała do siebie urzędników, znalazła odpowiednich dostawców opakowań, a także wzbudziła u potencjalnych klientów zainteresowanie swoim produktem. Początkowo, nie miała w planach stworzenia wielkiego koncernu, który byłby obecny na 40 rynkach na całym świecie. Jej pragnieniem było tworzenie innowacyjnych kosmetyków dla kobiet w swoim małym laboratorium kosmetycznym. Okazało się, że popyt znacznie przewyższył podaż i wtedy to zapadła decyzja o budowie fabryki.

instytuty.drirenaeris.com

instytuty.drirenaeris.com

Po latach pracy nad kreowaniem marki, dziś mówi się o niej przy okazji takich marek luksusowych jak Dior czy Chanel. Kosmetyki Dr Ireny Eris wyróżnia to, że są one oparte na autorskich odkryciach naukowych a sam proces ich powstawania odbywa się w Centrum Naukowo-Badawczym. To sprawia, że konsumenci mają większe zaufanie do danego kosmetyku i są pewni, że jego receptura została opracowana przez wysoce wykwalifikowanych specjalistów. O profesjonalizme osób stojących za marką można się przekonać w luksusowych Hotelach SPA Dr Irena Eris, które cieszą się coraz większą popularnością.

hotele-dr-irena-eris

hoteleluksusowe.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.