Polskie jachty symbolem luksusu

Polskie jachty symbolem luksusu

Jacht postrzegany jest jako symbol majętności, wysokiego statusu społecznego i czegoś na co mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. Polska może bez zbędnej skromności pochwalić się jednymi z najlepszych marek jachtów luksusowych. Oto one:

Sunreef Yachts

sunreeflogo

Wszystko zaczęło się na początku lat 90., kiedy to do Polski przyjechał francuski biznesman Francis Lapp. Widząc w naszym kraju niezwykły potencjał rozwojowy, postanowił założyć tu własną firmę. Po godzinach, rozwijał także pasję żeglarską. Jak się potem okazało, właśnie to hobby doprowadziło do powstania przedsiębiorstwa Sunreef Yachts.

Siedzibą zakładu produkcyjnego Sunreef Yachts jest Gdańsk – miasto z doskonałym zapleczem technicznym oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą. Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz jachtów typu “custom made” o długości od 60 do ponad 200 stóp.

jacht-sunreef

Galeon

galeon-logo

Firma Galeon działa na rynku już prawie 35 lat i jest prywatnym przedsiębiorstwem rodzinnym, specjalizującym się w produkcji łodzi motorowych oraz luksusowych jachtów.. Zatrudnia ponad 800 wykwalifikowanych pracowników. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Straszyn w powiecie gdańskim. W proces projektowania najnowszych jachtów Galeon, zaangażowani są najlepsi projektanci, w tym ceniony w branży Tony Castro z Wielkiej Brytanii.

galeon

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.