Znani aktorzy w reklamach Dior

Znani aktorzy w reklamach Dior

Dior angażuje do swoich kampanii największe gwiazdy show biznesu. Często są to znani i cenieni aktorzy. Zobaczmy najgłośniejsze kampanie reklamowe Diora z ich udziałem.

party.pl

party.pl

Charlize Theron

Aktorka pochodząca z RPA występuje w reklamach perfum Dior J’adore już od 12 lat, zatem można śmiało powiedzieć że jest twarzą tego kultowego zapachu. W ostatniej kampanii aktorka wciela się w postać złocistej królowej, która o zachodzie słońca spaceruje po wodzie na brzegu plaży.

fashiongonerogue.com

fashiongonerogue.com

makeup.org.pl

makeup.org.pl

Natalie Portman

Znana przede wszystkim z reklam zapachu Miss Dior, ostatnio pojawiła się także w kampanii pomadek do ust linii Rouge Dior. Natalie jest kusicielska jak czerwień, która dominuje w jej stroju oraz na ustach. Reklama doskonale pokazuje, że aktorka potrafi doskonale odnaleźć się w roli zarówno zmysłowej i pewnej siebie Paryżanki, jak i dziewczęcej i subtelnej Miss Dior.

thefashionspot.com

thefashionspot.com

cdn2.thr.com

cdn2.thr.com

Jennifer Lawrence

Laureatka Oscara z 2012 roku ma za sobą kampanie reklamowe torebek oraz szminek marki Dior. W tej pierwszej, ubrana w wełniane swetry, bez mocnego makijażu, przyciąga wzrok równie mocno jak popularne modele torebek Diorever i Diorama. W reklamie pomadek Dior Addict aktorka przekonuje “Błyszcz! Nie bądź nieśmiała!” (ang. Shine! Don’t be shy!) i trzeba przyznać, że całkiem dobrze jej to wychodzi.

metromodels.com

metromodels.com

Jude Law

Od 2008 roku ambasadorem marki jest również Jude Law, znany między innymi z roli głównej w filmie Wzgórze nadziei za którą w 2004 roku był nominowany do Oscara. Jude Law był twarzą perfum Dior Homme Sport oraz Dior Homme Intense. Reklamy wyreżyserował Guy Richie, który przyznaje że na planie świetnie dogadywał się z aktorem. Dlatego też, wspomniane kampanie należą do jednych z bardziej udanych w historii marki.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.